Raginama atšaukti planus įvesti taršos mokestį

2019-10-04 13:29

Portale „peticijos.lt“ - pasipiktinusio lankytojo V.Kazlausko nuomonė.

Vyras kategoriškai pasisako prieš Seimo planus įvesti automobilių taršos mokestį ir išdėstė savo argumentus.

Pasirašyti šią peticiją galite čia.

„Mane, kaip ir daugumą lietuvių, sukrėtė netikėti planai apmokestinti įsigyjamus automobilius.

Taip, mes visi norime gyventi sveikiau ir nevažinėti taršesniais automobiliais, bet kartais tiesiog nėra kitos išeities.

Vilniuje gyvenantys ponai nesupranta skurdžių rajonų realijų - miesteliuose daug kur nevažinėja viešasis transportas, apie kaimus nėra net ką kalbėti.

Sakyčiau, apie pusė Lietuvos naudoja pigius automobilius ne dėl patogumo ar noro pasipuikuoti, o dėl būtinumo nuvažiuoti iš taško A į tašką B.

Gydymo centrai - tik didesniuose miestuose, darbai - taip pat. O jei dar žmonės nori apsipirkti? Juk Lietuva sensta ir negali penkiasdešimtmečiai ar pensininkai rankose nešti sunkių krovinių per visą miestą.

Be to, šitas mokestis neišgelbės nuo taršių automobilių išnykimo. Padūkęs jaunimėlis jau dabar yra prisipirkęs trilitrinių BMW ar Audi, kuriuos eksplotuos iki paskutinio variklio atodūsio, nes neįpirks iš užsienio vežamų pabrangusių, bet galbūt jau mažiau taršių mašinų.

Raginu Seimą atsikvošėti ir nepriimti tokio įstatymo“, - teigė V.Kazlauskas.

Pasirašyti šią peticiją galite čia.

Komentarai


avatar
Spalio 05 d. 07:02
Peticija prie Seimo narių mažinima ir likusių algų apkarpyma
avatar
Spalio 07 d. 21:28
Siulau pradėti veikti, o nelaukti kol ives mokesti, rinkom valdžia ne tam kad užkrautu mokesčius papildomai, imkim pavyzdį iš Prancūzų, aš už streiką!!!
avatar
Spalio 16 d. 19:59
Pries