Auto keltuvai: nuo japoniškos iki vokiškos produkcijos

2019-10-18 02:35

Ieškodami tinkamo keltuvo savo autoservisui arba asmeniniams poreikiams turite nepamiršti, kad šiuo rinkoje yra išties labai platus įrangos pasirinkimas, tad pradėjus ieškoti gali susisukti galva. Tačiau gal ir gerai, kadangi tai dažniausiai paskatina palyginti kuo daugiau variantų, o tai neatsiejama nuo pačio geriausios kokybės. Juk auto keltuvai yra tokie įvairūs!

Kokybė - kainuoja

Autokeltuvai, juolab, skiriasi ne tik savo tipais, tačiau varijuoja ir kaina. Daugelis mieliau perka pigesnius, kadangi tikisi, jog taip pavyks sutaupyti. Toks požiūris į tokio tipo įrangą yra labai klaidingas ir perkreiptas. Reikia nepamiršti, kad keltuvai turi išlaikyti labai didelę transporto priemonę, tad jeigu jie sulūž tada, kai bus pakelti – gali net užkristi ant darbuotojo. Tokiu atveju verta pagalvoti, ar visada gerai pigesnis pasirinkimas? Juk rizikuojama ne tik žmogaus sveikata. Jeigu nieko blogo ir nenutiks – įranga vistiek sulūžta greičiau ir tokiu atveju teks pirkti naują, tad investicija tikrai neatsiperka.

Kinietiškos produkcijos spąstai

Dažniausiai kinietiški auto keltuvai suvilioja savo kaina. Ir tai gana suprantama. Ypač tokiu atveju, kai šio tipo įranga perkama savoms reikmėm, o ne verslui. Paprasčiausiai norima ją įsigyti kur kas pigiau. Tiesa, dažniausiai tokie keltuvai gaminami iš ne tokių kokybiškų dalių, tad natūralu, kad jie kur kas greičiau ir genda.

Verta akcentuoti ir tai, kad dažniausiai kinietiški keltuvai neturi tokios ilgos garantijos kaip kad vokiška produkcija. O investuojant visada tikimasi, kad atsiradus nesklandumams jie bus sutvarkyti taip greitai, kaip tik yra įmanoma.

Koks keltuvas yra geriausias?

Jeigu sutinkate, kad verta investuoti daugiau, kad tik galėtumėte naudotis puikios kokybės ilgaamžiais keltuvais – tokiu atveju siūlome palyginti kuo daugiau skirtingų variantų, kad radęs jaustumėtės ramus investavęs į kokybę.

Skirtingi keltuvai padeda diagnozuoti skirtingas problemas ir tuo pačiu jas sutvarkyti.

  • Įranga padeda pakeisti ratus.
  • Kuomet reikia keisti važiuoklės dalis.
  • Kai reikalingi įvairaus pobūdžio remonto darbai.
  • Auto keltuvai padeda greitai ir patogiai pakeisti tepalus.
  • Kuomet tvarkomi su auto dugnu susiję darbai.
  • Ir kiti panašūs remonto darbai.

Tinkamas keltuvas pasirūpins, kad bus greitai rastas ne tik gedimas, tačiau ir tinkamai sutvarkoma problema. Pirmiausia reikia nuspręsti, kokio tipo keltuvas jums labiausiai tinka, kadangi jų yra daug: žirkliniai, dugniniai, hidrauliniai... Taip pat įranga pasirenkama priklausomai nuo to - su kokia technika yra dirbama. Žinoma, skiriasi ir anksčiau mūsų minėti kainoraščiai, tad jiems taip pat skirkite dėmesio. Įvertinkite ir gamintojus, galiausiai, kuo detaliau visas charakteristikas, kurios lemia įrangos funkcionalumą.

Jeigu nesate tikras dėl pasirinkimo – visada verta pasikonsultuoti su profesionalais, kurie teikia išsamias konsultacijas ir padeda rasti tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Komentarai