Identiškas automobilis tik skirtingi metai ir dvigubai besiskirianti rida

2017-10-16 13:28

Lietuvoje buvo užfiksuotas atvejis, kai E klasės „Mercedes-Benz“ raudoni automobiliai vienu metu buvo pardavinėjami.

Vienas buvo Panevėžyje, o kitas – Vilniuje. Abiejų automobilių valstybinio ženklo numeris buvo toks pat – HZH. Tiesa, viename skelbime buvo nurodyta, kad vokiškos gamybos automobilis yra 2003 metų ir jau yra nuvažiavęs apie 580 tūkst. kilometrų.

 

Kai Vilniuje pardavinėjamas automobilis yra pagamintas 2004 metais ir nuvažiavęs vos 235 tūkst. kilometrų.

Panevėžietis teigė, kad automobilį jau pardavė, nes išvyksta į užsienį. Paklausus apie itin panašų skelbimą, pardavėjas teigė, kad kito skelbimo autorius turėtų meluoti.

Tuo tarpu vilnietis tikino, kad ridos neatsukinėjo, nieko nedarė ir rida turėtų būti tikra.

Abiejų autombilių kaina taip pat sykrėsi. Panevėžyje jis kainavo 2,7 tūkst. eurų, kai vilnietis savo automobilį pardavinėjo 500 eurų brangiau. 

 

Komentarai


avatar
Spalio 21 d. 14:41
Visų pirma nemanau, kad čia dėmesio verta naujiena, nėra nieko tikra tik pagalvojimai. Antra gal tai tik sutapimas, nes nelabai didelis uždarbis pirkti už 2,7k o pardavinėti uz 3,2. Man taip pat yra sakę-paskambinę, nes galvojo, kad mano mašina ir važiuoju aš, nes nepilnai pažiūrėjo į numerius t.y. tik į raides, kurios sutapo kaip ir mašinos modelis ir spalva tik ratlankiai panašūs, bet skyrėsi , tai ir skambino paklausti kas atsitiko, kad neplanavau pasikeisti o pasikeičiau...