„Mechanikas“ vietoje automobilio apžiūros – išardė variklį

2018-01-28 15:50

Gargžduose vienai merginai itin nepasisekė su jos vairuojamu „Opel“ automobiliu. 

Mergina pasakoja, kad automobilio techninės apžiūros metu buvo pasakyta, jog šis per daug dūmina. Priėmusi logišką sprendimą, ji nuvarė automobilį pas mechaniką, kad šis apžiūrėtų ir nustatytų problemą.

Po kelių dienų sulaukusi skambučio iš meistro, ši nustebo – pasak jo, variklio dangtis buvo sudegęs. Atvykusi pas meistrą apžiūrėti automobilio ir nutarti, ką daryti toliau, ji pamatė, kad visos dalys po kapoto dangčiu buvo nuardytos, įskaitant lempas. Įdomu tai, kad meistras visas dalis sukrovė į automobilio saloną ir bagažinę. Iš automobilio buvo išimtas net ir radiatorius.

Mechanikas teigė, kad jie išėmė automobilio variklį ir įdėjo atgal. Merginai paklausus kodėl taip buvo padaryta, šis teigė, jog neverta tvarkyti 2004 metų gamybos automobilio. O už visą apžiūrą gargždietis paėmė net 150 eurų iškėlęs ultimatumą: jei nebus pinigų, nebus gražinti automobilio rakteliai.

Mergina su automobiliu atvažiavo pati, tačiau grįžti namo, prireikė pagalbos, kadangi jos „Opel“ modelį reikėjo partempti.

Istoriją iš pirmų lūpų galite paskaityti čia. 

Komentarai